Backlity

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Folia GF 228 TransMark™

Translucentna folia z usuwalnym klejem, o grubości 150 μm. Do podświetlanych reklam - bardzo dobrze przepuszcza i jednolicie rozprasza światło.

Papier Woaf Backlit 150

Papier Woaf Backlit 150 to powlekany papier z satynowym wykończeniem, idealny do podświetleń oraz wielkoformatowych wydruków. Stabilny, szybkoschnący i wydajny.

Tkanina Vesline SUBLI BACKLIT 260

Poliestrowa tkanina ekspozycyjna, do druku bezpośredniego, sublimacji oraz druku UV i Lateks.
Vesline City Poster Paper 150 E

Vesline City Poster Paper 150 E

Papier do city lightów. Ekologiczna i ekonomiczna alternatywa folii.
Vesline City Poster Paper 150 E

Vesline City Poster Paper 200 E

Papier do druku plakatów oraz do podświetleń.

Materiały backlitowe to materiały do podświetleń, które znakomicie sprawdzają się w produkcjach reklamowych, ale mogą być też wykorzystywane jako materiały do produkcji np. podświetlanych obrazów. Doskonale rozpraszają światło, równomiernie i konsekwentnie na całym obrazie. Dzięki temu wydruki uzyskują żywe kolory, które pozwalają na jak najlepszą widoczność grafiki umieszczonej w kasetonach do podświetleń. Ze względu na posiadanie odpowiedniej sztywności są bardzo wygodne zarówno w druku, jak i w ostatecznym montażu.

Masz do nas
pytanie?

Potrzebujesz porady?

Zadzwoń
793 222 009

Chcesz przetestować materiał?

Go to top

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na “Akceptuję”. AKCEPTUJĘ