W 100% ekologiczne płyty EXCELLENT

Płyty EXCELLENT szwedzkiego producenta OPPBOGA, to w pełni ekologiczna alternatywa dla płyt wykonanych z różnych rodzajów tworzyw sztucznych, plastików: ze spienionego PVC, PP i innych kompozytów.

Kartonowe płyty – EKOLOGICZNA alternatywa dla płyt z tworzyw sztucznych

Świetnym zamiennikiem dla różnego rodzaju reklamowych podłoży syntetycznych są z pewnością płyty EXCELLENT wyprodukowane przez szwedzką firmę OPPBOGA. Powstają one na bazie w pełni biodegradowalnych, papierowych włókien pierwotnych. W odróżnieniu od materiałów pochodzących z recyklingu mają czysty, biały kolor. Są również bardziej wytrzymałe niż ich odpowiedniki, do produkcji których użyto makulaturę. Charakteryzują się dobrą sztywnością mogącą śmiało konkurować z klasycznymi podłożami z PVC. Z łatwością poddają się laminowaniu, lakierowaniu, bigowaniu, perforowaniu oraz sztancowaniu, więc można z nich stworzyć materiał reklamowy o praktycznie dowolnym kształcie. Ekologiczne płyty EXCELLENT sprawdzają się m.in. jako ekspozytory, reklamy POS czy tablice wiszące. Warto podkreślić, że nadają się do recyklingu.

Płyty EXCELLENT

Płyty EXCELLENT – wyjątkowa biel podłoża

Płyty EXCELLENT wykonane są z włókien pierwotnych, tzn. nie zawierają żadnej domieszki makulatury. Ma to wpływ na efektowny śnieżnobiały wygląd oraz większą wytrzymałość płyty.

Dodatkowo produkty wykonane z włókien pierwotnych są bardzo poszukiwane do recyklingu, jako że papier wraz z kolejnymi cyklami odzysku traci swoje właściwości, a surowiec pierwotny nadaje się jeszcze do kilkukrotnego przetworzenia.

Polecamy film prezentujący produkcję materiałów reklamowych z płyt EXCELLENT (druk na ploterze UV marki HandTop).

Wysoka sztywność podłoża i lekkość – płyty EXCELLENT

Te dwustronnie powlekane płyty przewyższają swoje odpowiedniki z tworzyw sztucznych nie tylko pod względem bezpieczeństwa dla środowiska, ale także odznaczają się większą sztywnością niż płyty PVC.

Wystarczy płyta EXCELLENT o grubości 2mm by zastąpić PVC grubości 3mm lub płyta EXCELLENT 3,5mm, aby zastąpić PVC 5mm. Poza tym są lżejsze niż plastiki, co obniża koszty transportu.

Masz do nas
pytanie?

Potrzebujesz porady?

Zadzwoń
793 222 009

Chcesz przetestować materiał?

Go to top

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na “Akceptuję”. AKCEPTUJĘ